Röviden

MTI
2009. 09. 24. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kovács pert nyert
Pert nyert első fokon korábbi klubja, az MTK-Erzsébetváros ellen Kovács Katalin kétszeres olimpiai és 27-szeres világbajnok kajakos. A sportoló által az MTI-hez eljuttatott közlemény szerint a Fővárosi Bíróság megsemmisítette az egyesület első és másodfokú, elmarasztaló fegyelmi határozatát, és kötelezte az MTK-t a perrel okozott költségek megtérítésére. Az MTK még a pekingi olimpia előtt indított fegyelmit Kovács ellen, aki a válogatókon nem klubtársaival ült egy hajóban, és ezzel az egyesület megítélése szerint cserbenhagyta az MTK-t. (MTI)

Maradona pihen
Vasárnap Európába utazott, így elkerülte a hétfői szövetségi tanácskozást Diego Maradona, az argentin labdarúgó-válogatott szakvezetője. (MTI)

Eb-selejtező
Hat hatos, illetve három ötös csoportban zajlanak majd a selejtezős küzdelmek a 2012-es labdarúgó Európa-bajnokságra. Az UEFA-nak 53 tagállama van, de rendezőként a lengyelek és az ukránok automatikus Eb-résztvevők. A csoportgyőztesek automatikusan Eb-indulókká válnak, akárcsak a legjobb második helyezett. Nyolc további második pótselejtezőn vívhatja ki a részvételt, így jön ki a 16-os létszám. (MTI)

Holland szakaszsiker
A holland Lars Boom nyerte a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros körverseny hétfői, 15. szakaszát, amely után továbbra is a spanyol Alejandro Valverde áll az élen összetettben. (MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.