H1N1: az MSZP ingyenmunkát kér

Arra kéri a háziorvosokat az MSZP, hogy mondjanak le az új influenza elleni oltás után általuk beszedett összegről, mert a kétezer forintos díj sokakat visszatarthat az oltás igénybevételétől. Az új influenza ötödik magyar áldozatát a jászberényi Szent Erzsébet kórház kezelte, ám – amint azt a gyászoló anya állítja – ennek orvosa hazaküldte az asztmával és tüdőgyulladással küzdő fiút.

Babicz Beáta
2009. 11. 15. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.