Az Őrség alkalmi miniállama

F E S Z T I V Á L Augusztusban minden évben tíz napra ideiglenesen önálló országgá alakul az Őrség, és Hétrétország néven jegyeztetik be a világtérkép helyett a fesztiválok kalendáriumába. Nem kell, hogy nemzetközileg elismerjék. Elég, ha a fesztiválozók érzik: valóban egy új közösség, egy önálló mikrokozmosz lakói lettek erre az időre, a szerek és a porták fesztiváljának polgárai.

Paár Tamás
2010. 08. 22. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.