Van képük hozzá!

Olvasónktól
2010. 08. 08. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kérem a magyar választópolgárokat: véssék jól emlékezetükbe azt a képet, amikor Pálffy István képviselő jogos felháborodásának hangot adva, a parlament és a választópolgárok semmibevételét, megaláztatását kérte számon a szocialista frakción, egy benyújtott törvénymódosítás ügyében. Soha ne feledjék Gyurcsány eltehénkedett pózát, az egész szocifrakció vállat rengető röhögését Pálffy beszéde alatt. Számukra ez egy jó buli, most, amikor már minden felelősség nélkül az ország felemelkedésén dolgozhatnának, ők azon agyalnak, miként lehet újra és újra belerúgni Orbán Viktorba. Azért szurkolnak, hogy minél rosszabb legyen, s nem a kilábalásban, hanem a még mélyebbre zuhanásban érdekeltek. Végigmasíroznak a még mindig őket pátyolgató médián, véres kardként hordozva az új kormány ellenszegülését a külföldi érdekeknek, s könnyeket hullatnak szegény bankelnök nyomorúságán, hogy elveszti nyolcmilliós fizetését. Pestiesen szólva: ez azért nem semmi! Ki meri nyitni a száját Mesterházy, kérdőre meri vonni az alig két hónapja dolgozó kormányt? Rossz a címzett. A parlamentben púderrózsaszín ingben könyöklő Gy. F.-nek kellene inkább mondani: hol a lé, Fletó? A listás frakció inkább hallgasson, ne borzolja tovább a kedélyeket, ha nem akar teljesen eltűnni a történelem süllyesztőjében. Megjegyzem: nekem egy percig sem fognak hiányozni.
Dr. Zsédelyné László Ildikó
Monor

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.