Vendégriasztó bűnügyi statisztika?
Ezer lakosra Zamárdiban 256, Siófokon 189 bűncselekmény jut – derül ki az egyik hetilapban közzétett legfőbb ügyészségi statisztikából. Eszerint Zamárdi az ország második „legbűnösebb kisvárosa”, és Siófok is a bűnügyi lista élvonalába került. Balázs Árpád, a legnépesebb balatoni üdülőhely polgármestere és Zamárdi első embere, Csákovics Gyula, valamint Balatonlelle önkormányzati vezetője, Kenéz István is tiltakozik a „hitelrontó megbélyegzés” miatt.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!