Gyerekvédelmi programot veszélyeztet a Fővárosi Önkormányzat?

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Az óbudai önkormányzat nem kevés pénz és munka árán megalapította a Gyermekek Átmeneti Otthonát, azonban nincs a kezelésében az intézménynek otthont adó ingatlan. A 12 gyermek átmeneti elhelyezésére lehetőséget adó intézmény megalapításának költsége már eddig több mint 16 millió forintra tehető – áll a testület közleményében.

MNO
2007. 12. 13. 15:06
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.