Győr a kormány forráselvonása miatt ingatlanokat értékesít
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetNagy értékű ingatlanok eladásáról döntött a győri közgyűlés. Mivel a várostól idén 3 milliárd forintot vont el a kormány, és a jövő évben is újabb megszorításokra kell készülniük, a fejlesztéseket ezért a használaton kívüli létesítmények értékesítésével szeretnék megvalósítani. Legalább 1 milliárd forintos bevételt remélnek az értékesítésekből.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!