A Pénzügyminisztérium által kiadott közlemény rögzíti: 2008. január elsejétől minden Magyarországon lakóhellyel rendelkező magyar állampolgár továbbra is térítésmentesen megkapja a számára szükséges, az egészségbiztosító által finanszírozott egészségügyi ellátást. Ha azonban az ellenőrzés során kiderül, hogy biztosítási jogviszonya rendezetlen, akkor az adóhatóság eljárást indít a bejelentési és a járulékfizetési kötelezettség elmulasztása miatt.
MTI

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!