Horn Gábor cáfolta azt a sajtóértesülést, hogy szocialista kormánybiztos irányítja majd az egészségbiztosítási reform végrehajtását. A szabad demokrata ügyvivő azt mondta: a reformot továbbra is az egészségügyi minisztérium folytatja és megfogalmazása szerint fölösleges egy sikeres szavazás után éket verni a két koalíciós partner közé.
A népszavazás kérdésében Horn Gábor úgy vélekedett, továbbra is elfogadhatatlan kérdésekre keresi a választ az ügy, nem beszélve a költségvetési vonzatokról, de tudomásul veszik az Alkotmánybíróság döntését.
(mti, vg.hu, radio.hu)

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!