Teljes tisztújítást szeretne az Új Generáció

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Értesülések szerint Fodor Gábor környezetvédelmi miniszter, John Emese és feltehetően Szent-Iványi István sem vesz részt az SZDSZ keddi összevont ügyvivő testületi és frakcióülésén.  Nevük elhallgatását kérő szabad demokraták úgy nyilatkoztak: ha Kóka János pártelnök nem kezdeményez rendkívüli tisztújítást, akkor azt - az alapszábályból következően - „szinte lehetetlen” lesz összehívni. Az MNO megkeresésére az Új Generáció alelnöke kijelentette: ők teljes tisztújítást szeretnének.• SZDSZ, a fantompárt: tag-e Vass Albert? + Képek

MNO
2008. 03. 24. 14:55
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.