Elektronikus formában férhetnek hozzá az orvosok betegeik leleteihez

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Harmincnyolc egészségügyi intézményt és háziorvosokat kapcsol össze a magyar egészségügyi szabványokra épülő Intézményközi Információs Rendszer (IKIR), amely lehetővé teszi az orvosok számára, hogy elektronikus formában férjenek hozzá betegeik vizsgálati anyagaihoz – közölte a rendszert kidolgozó British Telecom (BT) kedden.

MNO
2008. 10. 07. 14:42
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.