Jogerősen van előzetesben a szocialista Hunvald György

Jogerőre emelkedett a szocialista Hunvald György előzetes letartóztatása. Az erzsébetvárosi ingatlanpanamában bűnsegédlettel gyanúsított polgármestert február 10-én vették őrizetbe, a Pesti Központi Kerületi Bíróság előzetes letartóztatásba is helyezte. Ez azonban csak most lett jogerős, mert a polgármester tiltakozott és ügyvédjei fellebbeztek. • Előzetesbe került Hunvald + Képriport • Az MSZP-s Hunvald befolyásolni akarta a nyomozást? + Videó • Nem oszlik fel az erzsébetvárosi képviselő-testület

MNO
2009. 02. 24. 13:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A főügyészség tavaly október vége óta 12 embert hallgatott ki az ügyben gyanúsítottként, közülük 8-an szabadlábon védekeznek. Négyen vannak előzetes letartóztatásban: az MSZP-s VII. kerületi polgármester mellett a gazdasági és a pénzügyi bizottságok SZDSZ-es vezetői, valamint az ingatlanpanamában közreműködő értékbecslő. A gyanú szerint közel egymilliárd forint kárt okoztak az önkormányzatnak.

(hírTV)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.