Kuncze ciántablettát osztogatna + Videó

Ciántablettát osztogatna Kuncze Gábor azoknak az embereknek, akik szerinte jobban élnek, mint tizenöt évvel ezelőtt, ám most mégis rosszul érzik magukat ebben az országban.

Munkatársunktól
2009. 02. 26. 20:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Tekintse meg a Hír Televízió felvételét!

Kuncze Gábor, az ígérete szerint a parlamenti politizálástól 2010-től visszavonuló, SZDSZ-es országgyűlési képviselő a kormányközeli Klubrádió általa vezetett műsorában szerdán így fogalmazott: „(…) nagyon sok embert ismerek, akik összehasonlíthatatlanul jobban élnek, mint tíz-tizenöt évvel ezelőtt, és olyan mély letargiában vannak ettől a rettenetes országtól meg helyzettől, hogy legszívesebben az ember tényleg ciántablettát osztogatna nekik, hogy jussanak már túl a problémájukon. Ami természetesen nem megoldás.”

Mint ismert, a szabad demokraták egykori elnöke felcsapott a Klubrádió riporterének, műsorvezetőjének. Az inkriminált mondatok elhangzásakor Dessewffy Tibor szociológus, a Gyurcsány-kormány ideológiai hátterét biztosító neoliberális Demos Alapítvány elnöke volt az Ötös című rádióműsorának vendége.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.