Megverték az igazoltató rendőröket a cigányok

Rendőrökre támadt egy roma család az egyik siófoki nagyáruház parkolójában. A járőrpáros azért akarta igazoltatni a család egyik tagját, mert autójával szabálytalanul a mozgáskorlátozottak részére fenntartott parkolóhelyre állt.

MNO
2009. 02. 25. 12:08
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ezen az intézkedésen azonban annyira feldühödtek a cigányok, hogy mind a hatan – négy felnőtt és két gyermek – azonnal nekitámadtak a rendőröknek. Ütötték, rugdosták, karmolták őket. Szemtanúk elmondása szerint több az áruházba tartó vásárló sietett a rendőrök segítségére.

Az egyenruhások nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedtek. A Kaposvári Nyomozó Ügyészség indítványozta a társaság három tagjának előzetes letartóztatását.

(sonline.hu)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.