Puch László lehet az MSZP pártigazgatója

Lamperth Mónika, az MSZP elnökhelyettese pénteken nem cáfolta azokat a sajtóhíreket, hogy Puch László energiaügyi államtitkár töltheti be a pártigazgatói tisztséget.

MNO
2009. 04. 17. 13:37
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az Index internetes hírportál pénteken írt arról, hogy Puch László lesz az MSZP pártigazgatója. Lamperth Mónika azt mondta, hogy a döntést a megyei pártelnökökkel való konzultáció után hozza meg az MSZP országos elnöksége kedden. Végleges döntés még nincs – hangsúlyozta. Puch László 2008 májusa óta a Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi Minisztérium államtitkára, korábban az MSZP pénztárnoka volt.

Jelenleg Butor Klára az MSZP pártigazgatója, ő 2007 óta tölti be ezt posztot. AZ MSZP alapszabálya szerint a pártigazgatót a párt országos testületeinek vezetőivel és a területi szövetségek elnökeivel történt konzultáció után a párt elnökének javaslatára az országos elnökség nevezi ki.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.