Lemondott Rákócziújfalu polgármestere

Az egy esztendeje, 2008. április elsején, időközi választáson Rákócziújfalu polgármesterévé lett Papp János csütörtökön reggel lemondott tisztségéről.

MNO
2009. 05. 21. 14:56
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Elhatározásáról szóban és írásban is tájékoztatta a település helyettesítő jegyzőjét, Hegedűs Lászlót. Az önkormányzati törvény értelmében 90 napon belül új választást kell tartani. Papp János ismét meg kívánja mérettetni magát, azaz újfent harcba indul a polgármesteri tisztségért.

(szoljon.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.