Itt a recept: kijátszható a vagyonadó

A jelek szerint ismét nem sikerült megfelelően kidolgozott jogszabályt alkotnia a pénzügyi tárcának. A vagyonadóról szóló törvény kapcsán – amelyet tegnap aláírt a köztársasági elnök – számos szakmai aggály fogalmazódott meg. Például az, hogy bizonyos rendelkezések egyszerűen kikerülhetők. Méghozzá éppen az az SZDSZ által kierőszakolt passzus, amelyik kimondja, hogy a több lakóingatlannal rendelkezők valamennyi lakásuk, házuk után kötelesek adót fizetni. Angyal József szerint ez a szabály könnyedén kijátszható.

Magyar Nemzet
2009. 07. 08. 4:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.