Mindenki vár Röszkénél

Mindkét irányban várakozni kell a határátlépésre a röszkei határátkelőhelyen, a kilépőoldalon egyórás veszteglésre számíthatnak az utazók, befelé valamivel rövidebb a sor – tájékoztatott Szenti Szabolcs, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szombaton délelőtt.

MNO
2009. 07. 25. 8:08
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A várakozási idő a nap folyamán előreláthatólag növekszik, ezért elindulás előtt érdemes tájékozódni az aktuális forgalmi helyzetről – mondta a szóvivő, hozzátéve, hogy kerülni Tompa felé érdemes, míg a magyar és a szerb állampolgárok 18 óráig a tiszaszigeti átkelőt is igénybe vehetik.

A torlódás a Nyugat-Európában dolgozó török és szerb vendégmunkások miatt alakult ki. A június végén hazatértek első csoportjai most indulnak vissza, míg az utolsó turnusok most veszik ki szabadságukat. A következő hetekben így a kilépőoldalon megszűnik a hétvégeken a várakozás, míg a belépőoldalon egyre nagyobb lesz a torlódás – közölte Szenti Szabolcs.

(mti)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.