Megfenyegették az MDF szóvivőjét

Levélben életveszélyesen megfenyegették Kerék-Bárczy Szabolcsot, az MDF szóvivőjét – az érintett erről hétfőn beszélt a távirati irodának.

MNO
2009. 08. 03. 10:12
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A levélben az áll: „mocskos hazaáruló patkány, felvettünk a listára, lógni fogsz te is” – közölte a szóvivő. Mint mondta, a Magyarországon feladott levélben Dávid Ibolyát, az MDF elnökét és Herényi Károly MDF-es politikust is megemlítették. Kerék-Bárczy Szabolcs ismeretlen tettes ellen feljelentést tesz a rendőrségen.

A szóvivő elmondta, hogy ez már nem az első fenyegetés MDF-es politikusok ellen. Nyilván sokaknak nem tetszik Magyarországon az, hogy van egy politikai párt, amelyik nem gyűlöletkeltéssel, hanem mérsékelt, józan, konzervatív politikával kíván politizálni – jegyezte meg Kerék-Bárczy Szabolcs.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.