Lemondott a marcali kórház igazgatója

Egészségi állapotára hivatkozva lemondott Marcali kórházának főigazgató-főorvosa; a lemondást az önkormányzat elfogadta, október 22-én új pályázatot írnak ki a posztra – tájékoztatta a helyi polgármester az MTI-t pénteken.

MNO
2009. 10. 16. 15:08
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Sütő László közölte: a kórházat az új igazgató kinevezéséig Káplár Lajos orvos igazgató vezeti. Dúll Gábor távozó főigazgató az MTI megkeresésére elmondta, hogy visszatér osztályvezető főorvosnak a nagykanizsai kórházba, ahol korábban húsz éven át dolgozott.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.