Felfüggesztett a forgópisztollyal hadonászó Vadásznak?
Lőfegyverrel való visszaélés miatt felfüggesztett szabadságvesztésre és pénzbüntetésre ítélte csütörtökön a Pesti Központi Kerületi Bíróság első fokon Vadász Jánost. A Medgyessy- és Gyurcsány-kormányban a Magyar Szocialista Párt politikusaként 2002 és 2006 között a közszolgálati reformért felelős kormánymegbízotti posztot betöltő Vadász 2007 júliusában Budapesten, az Andrássy úton nézeteltérésbe keveredett egy kerékpárossal. Ekkor előkapta kocsijából forgópisztolyát és hadonászni kezdett vele. • Első kör: lőfegyver volt Vadásznál
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!