Mesterházy abbahagyná az acsarkodást

Mesterházy Attila szerint a politikai élet szereplőinek együtt kell működniük, mert csak ezzel lehet eredményeket elérni.

MNO
2010. 01. 01. 18:13
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az MSZP miniszterelnök-jelöltje az RTL Klub híradójának nyilatkozva pénteken úgy fogalmazott: 2010-es év választási év, és az azt jellemző felfokozott politikai érzelmek ellenére bízik abban, hogy lehetséges lesz az együttműködés. A magyar nemzetnek együttműködésre és összefogásra van szükség ahhoz, hogy „ötről hatra” jusson – tette hozzá a kormányfőjelölt, kiemelve, hogy véleménye szerint „abba kell hagyni a politikai acsarkodást, meg kell találni azokat a nemzeti minimumokat”, amelyek alapján elképzelhető az együttműködés.

(mti)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.