Bokros intése ellenére sem csillapodnak a kedélyek az MDF-ben

Nem ért véget a MDF-es belviszály. Az Index értesülése szerint a pártvezetés tiltása ellenére összeül csütörtökön a budapesti választmány. Állítólag azt tervezik, hogy közleményben határolódnak el az MDF politikájától, és kilépnek a pártból. • Dávid: Bokros csak elkeseredett, de nem akar visszalépni • Bokros Lajos visszalépésre készül? + Képriport • Bokros szinte a fél világot biztosította: ő az MDF jelöltje • Az MDF foggal-körömmel ragaszkodik az ingatlanadóhoz

MNO
2010. 02. 23. 17:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Két hete a belső ellenzék leváltotta a fővárosi választmány elnökét. Dávid Ibolya és az országos választmány azonban nem fogadta el a döntést, sőt fel is függesztette a renitens alapszervezeteket. Később ezt visszavonták, de a budapesti választmány jogköreit elvették.

A portál információi szerint akárhogy zárul a belső harc, az MDF akkor is bajban van, ugyanis az ajánlószelvény-gyűjtésnek a harcok miatt későn kezdtek neki, ezért több fővárosi körzetben előfordulhat, hogy nem gyűlik össze a jelöltállításhoz szükséges 750 cédula.

(hírTV)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.