Kilencezer önkéntessel segíti a Nemzeti Fórum a Fideszt

Több mint kilencezer önkéntessel segíti a Nemzeti Fórum a Fidesz–KDNP és szövetségesei választási felkészülését, kampányát – közölte Lezsák Sándor pénteken Budapesten.

MNO
2010. 02. 12. 14:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Fidesszel szövetséges Nemzeti Fórum elnöke sajtótájékoztatóján kifejtette: a fórum azzal a céllal jött létre, hogy „akiket kilökött magából – többnyire jogtalanul – az MDF, akik kiléptek a kizárások miatt, vagy eltávolodtak a mai MDF-től, azok kapjanak politikai közfeladatot”. Mint fogalmazott, az ország olyan súlyos erkölcsi, gazdasági, társadalmi válságban van, amelyből csak egy erőteljes nemzeti összefogás képes kivezetni. Közölte: a Nemzeti Fórum kampánynyitó rendezvénye március 16-án lesz Lakitelken, a kampányzáró pedig április 8-án Tiszakécskén. Lezsák Sándor szólt arról is, hogy az önkormányzati választáson mintegy ötszáz képviselőjelöltjük, polgármesterjelöltjük lesz majd.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.