
origo.hu
A biztonsági öv majdnem mindig kötelező, de mutatjuk, mikor nem
Tüntetők fogadták a szocialisták miniszterelnök-jelöltjét Ózdon. Mesterházy Attila az MSZP hivatalos kampányának első vidéki állomásaként érkezett a 38 ezer lakosú borsodi városba. A körzet MSZP-s képviselőjelöltje bevezetőjében rögtön kitért a környék legégetőbb társadalmi problémájára. Ózd lakosságának ugyanis csaknem fele cigány származású. Tóth István szerint a cigányság helyzetének javítása tovább nem odázható el.
Én azt hiszem, hogy még abban az időben vagyunk, amikor még le lehet ülni, és még meg lehet ezeket a dolgokat tárgyalni. Ha ezt az időt elhalasztjuk, akkor a polgárháború réme fenyeget minket – jelentette ki Tóth István, az MSZP országgyűlési képviselőjelöltje.
Nem beszélt viszont ilyen nyíltan a cigányság problémáinak orvoslásáról Mesterházy. A miniszterelnök-jelölt csupán általánosságokról szólt. Bár a párt hivatalos budapesti kampánynyitója előtt egy nappal még a bűnözők etnikai hovatartozásának nyilvántartása szerepelt az MSZP programjában, Mesterházy Attila Ózdon kijelentette: a bűnnek nincs színe. Az a helyes, és az a jó, hogy ha a bűncselekményeknek, a bűnelkövetésnek nincs színe, nincs neve és nincs faji hovatartozása sem – fogalmazott Mesterházy.
A szocialisták miniszterelnök-jelöltjének programjára ezúttal is jórészt nyugdíjasok voltak kíváncsiak.
(hírTV)
A biztonsági öv majdnem mindig kötelező, de mutatjuk, mikor nem
Eladósodott és pincérnek készült, ma ő a remény arca Marco Rossi válogatottjában
Utolsó dalát játszotta hegedűn a fiatal, majd elvette életét a vihar
Óriási blamázs: szinte a teljes balos értelmiség lejáratta magát, Orbán hátradőlhet
Kitálalt Európa főboszorkánya: Ezeknek a csillagjegyeknek romantikus szerelmet tartogat az Univerzum júliusra
Brüsszel olyat lép, amiért Magyarországot támadta
Váratlan helyről érkezett egy hatalmas pofon, Magyar Péter a padlóra került
A pokoli időjárás miatt majd' négy órán tartott a klubvilágbajnokság nyolcaddöntője – videó
Karácsony mellett több ellenzéki politikus is teljesítette a brüsszeli elvárást, együtt vonultak a Budapest Pride-on
Ilyen pofont még sosem kapott Djokovics, félbeszakadt az Alcaraz elleni meccse
Zalatnay Sarolta könyörtelenül leleplezte Koncz Zsuzsa féltve őrzött titkát
Rosszullét után lett az Eb hőse a futónak álló magyar rúdugró, aki a világbajnokot is felülmúlta
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.