
rendőrkapitány
Kóros elmeállapotú nő akart bírót és rendőrkapitányt ölni
A hivatalokat is megfenyegette.
Gombos Tibor büntetett előéletűként lépett be a vámospércsi Jobbikba, de eltitkolta ezt az információt. A megyei és az országos vezetőség sem tudott arról, hogy súlyos bűncselekmény miatt börtönben volt – áll a Jobbik közleményében. Elmondásuk szerint sem felvételi kérelmén, sem önéletrajzában, sem szóban nem jelezte egyetlen illetékes személynek sem. Lakossági bejelentések alapján értesült a Jobbik erről az információról, és a párt Etikai és Fegyelmi Bizottsága már a múlt héten vizsgálatot indított ebben az ügyben, és kizárta Gombos Tibort a Jobbik tagjainak sorából – írja a párt szombati közleményében.
Az RTL Klub napokban sugárzott műsorában elhangzott, hogy a terrorizmus és egyéb bűncselekménnyel előzetes letartóztatásba helyezettek között szerepel a Jobbik honvédelmi programját kidolgozó nyugalmazott alezredes fia is. Benkő György vállalkozótól megtudtuk, Toroczkai László volt a Hunnia Mozgalom politikai szárnyának vezetője, s Gyurcsány Ferenc volt kormányfő, Molnár Lajos és Horváth Ágnes egykori egészségügyi miniszterek ellen is merényletet terveztek. A Budaházy György és társai ellen folyó büntetőügynek eddig 17 gyanúsítottja van, közülük tízen vannak előzetes letartóztatásban. A hatóság szerint Budaházy 2007 óta olyan csoportot vezetett, amely országgyűlési képviselők elleni támadásokkal akarta befolyásolni a parlamenti döntéseket.
A Demokrata.hu birtokában lévő hangfelvétel szerint Sneider Tamás, a Jobbik Heves megyei elnöke egy fórumon úgy érvelt, mikor szóvá tették, hogy Vona Gábor kampányfőnökének egy kaszinót is működtető vállalkozót neveznének ki: A maffiózókkal is jóban kell lenni. A Jobbik szerint a Demokrata manipulált, s a kijelentés nem a pártra vonatkozott.
Részletek a Magyar Nemzet 2010. március 6-i számában.
Eltűnt pásztói nőt keres a rendőrség
Most kiderül, Zelenszkijnek a fotel vagy a tűzszünet a fontosabb
Kiadták a figyelmeztetést: ne küldj több SMS-t, különben...
Végre Trump is megszólalt az orosz bombázók ukrán megsemmisítéséről
Eddig titkolta Törőcsik Franciska, most végre megmutatta: a rajongók szóhoz sem jutottak!
Egy vérfürdő után benyújtotta lemondását az ukrán szárazföldi erők parancsnoka
Orosz válasz: ballisztikus csapás Ukrajnára
Ezek az ételek jobban károsíthatják a májadat, mint az alkohol
Döbbenetes, mit vittek el Münchenből a PSG vandál szurkolói a BL-döntő után + videó
A Fradi megkezdte a bevásárlást a magyar játékosokból – Lisztes Krisztián is hazatérhet
Ukrajna légicsapása globális kockázatokat rejt
Eldőlt, Orbán Viktor lesz 2026 után is a miniszterelnök újabb négy évre
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.