„Barroso és a budapesti vállalkozók árnyékában sem felejthetjük el, hogy meccs volt. Válogatott. Eredmény: dicséretes. Csapatépítés: helyben járás. Hol van Gera? Micsoda ország! Magyar nemzeti olimpiai válogatottunk Olaszországban, tétmeccsen. Tv: nuku. De az angol–görög olimpiai válogatottak meccsét közvetítjük! Hol élünk?” – írja Orbán Viktor a néhány héttel ezelőtt létrehozott Facebook-oldalán szombat este.
A Fidesz elnökének egyébként immár 14 ezernél több „rajongója” van a Facebookon.
Mesterházy Attila, az MSZP miniszterelnök-jelöltje szintén létrehozta a közelmúltban Facebookos oldalát, neki eddig 797 „rajongót” sikerült gyűjtenie.
Mesterházynak legutóbb – a rajongói fényképek rovatban – Balogh Zsolt fotójával „kedveskedtek”. A képhez mellékelték a BKV volt megbízott vezérigazgatójával a Magyar Nemzetben megjelent interjút is.

Kóros elmeállapotú nő akart bírót és rendőrkapitányt ölni
A hivatalokat is megfenyegette.