Csütörtök este a Német Klubban lakossági fórumot tartott a Fidesz komlói szervezete, melynek vendége Pokorni Zoltán oktatáspolitikus, a Fidesz alelnöke volt. Pokorni szerint nagyon nagy teher fog nehezedni az új kormány vállára, hiszen egyszerre kell orvosolni a gazdaságot és a közbizalmat. A politikus az elszámoltatást, a számonkérést a következő kormány egyik legfontosabb feladatának nevezte. Kiemelte: mindenkinek viselnie kell a felelősséget tetteiért, le kell zárni a Gyurcsány-korszakot, egyértelmű vonalat húzni a múlt és jövő között. A Fidesz alelnöke mindenkit óvott attól, hogy elbízzák magukat a választási eredményt illetően.
A Fidesz alelnöke mindenkit óvott attól, hogy elbízzák magukat a választási eredményt illetően. Hangsúlyozta, a választást még nem nyerték meg, keményen meg kell dolgozni a győzelemért.
(MNO)
Újabb botrány rajzolódik von der Leyen körül, beperelték















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!