Vasárnap: napsütés és hózápor

Vasárnap az időnként megnövekvő gomolyfelhőzet mellett az ország legnagyobb részén többórás napsütés ígérkezik. Néhol hózápor, kisebb havazás előfordulhat, vasárnap nagyobb eséllyel a keleti, északkeleti vidékeken.

MNO
2010. 03. 07. 3:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az északi, északkeleti szél helyenként megerősödik. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában -3, -8 fok között alakul, de főleg az Északi-középhegységben -10 fok körül is lehet.

A legmagasabb nappali hőmérséklet vasárnap 2, 5 fok között várható.

(OMSZ)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.