Már vizsgálják a nemzeti vagyon ügyében tett feljelentést

A vám- és pénzügyőrség vizsgálja a nemzeti vagyon ügyében a Civil Összefogás Fórum által tett feljelentést – közölte a Hír Televízióval Sipos Jenő szóvivő, aki további tájékoztatást az ügyben csak a jövő hétre ígért.

MNO
2010. 05. 12. 10:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Civil Összefogás Fórum által létrehozott Elszámoltatási Kerekasztal az államháztartási adatok valódiságának megállapítása érdekében fordult az ügyészséghez még februárban. A civil szervezet szerint a nyilvánosságra hozott, egymástól eltérő vagyonleltári adatok és az Állami Számvevőszék jelentései alapján feltételezhető a nemzeti vagyonnal történő hanyag, egyes esetekben pedig a hűtlen kezelés gyanúja.

(hírTV)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.