Óriási port kavart az az InfoRádióban minap elhangzott nyilatkozat, amelyben a Magyar Feltalálók Egyesületének főtitkára lesújtó véleményének adott hangot a sanghaji világkiállításon felállított magyar pavilonról.
– Megéltem már sok mindent, de Sanghajban folytak a könnyeim. Senki nem érti, hogy mit akarunk – nyilatkozta Vedres András. A főtitkár ottjártakor úgy tapasztalta, más nemzetek épületeivel ellentétben a május elseje óta nyitva tartó expón a magyar pavilonban akadnak súlyos hiányosságok. Így például üresen áll a szuveníreknek fenntartott vitrinsor, amelynek üvege repedt, s abban csupán egy gyűrött papír zsebkendő árválkodik – írja a szombati Magyar Nemzet, melyből további részleteket is megtudhatnak.
Nem gyakorlat volt, hajnali mentésben vett részt a honvédség + fotók, videó















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!