A legmelegebb nap jöhet

Délutánra 31-36 fok közé melegszik a levegő és késő este is csak 23-28 fokig enyhül a hőség.

MNO
2010. 07. 23. 6:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ma még tart a kánikula, sőt a hét legmelegebb napja lehet a mai. Délutánra 31-36 fok közé melegszik a levegő és késő este is csak 23-28 fokig enyhül a hőség. Országszerte sok lesz a napsütés. A kora délutáni órákban északkeleten, később nyugaton, északnyugaton kialakulhat egy-egy zápor, zivatar, néhol jégeső. Ma még a Balatonnál is folytatódik a strandidő, a víz 27 fokos.

(MR)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.