Repülőgép- szerencsétlenség a Balatonnál

Két súlyos és egy könnyebb sérültje van a Balatonkeresztúr mellett lezuhant kisrepülőgép-balesetnek az első információk szerint – közölte Bajkó Erika, a Közlekedésbiztonsági Szervezet szóvivője az MTI-vel.

MNO
2010. 07. 10. 16:58
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az MTI úgy tudja, hogy az M7-es autópálya közelében eddig tisztázatlan okból lezuhant repülőgép nem magyar felségjelű, és a sérültek sem magyar állampolgárok, ám ezt az értesülést Bajkó Erika nem erősítette meg. A helyszínre több mentőhelikopter érkezett.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.