Nézőpont Intézet: óriási bakot lőtt az LMP
A Lehet Más a Politika (LMP) javaslata egy esetleges LMP–MSZP–Jobbik furcsa koalícióra hozzájárulhatott ahhoz, hogy az elmúlt hónapban az összes megkérdezett körében hétről három százalékra, a választási részvételét biztosra ígérő aktív szavazók körében pedig tizenegyről hét százalékra csökkent a párt népszerűsége – derült ki a Nézőpont Intézet 2011. augusztus 1-4. között, a Heti Válasz számára készült közvélemény-kutatásából. Az intézet szerint a kormánypártok támogatottsága 40 százalék, míg az MSZP és a Jobbik 11-11 százalékon áll.• Kiderült, hogyan nyerheti meg a választásokat a Fidesz
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!