Többen is fennakadtak a rokkantnyugdíjasok átvizsgálásakor
Több gyanús ügyet is talált a már felülvizsgált rokkantnyugdíjaknál a Nemzeti Rehabilitációs Hivatal. A vizsgálat még tart, eddig több mint 1500 ember leszázalékolását ellenőrizték. A Nemzeti Erőforrás Minisztérium azután indította el az átfogó felülvizsgálatot, hogy tavaly két egri orvosról kiderült: pénzt kértek a rokkantosításért. Jelenleg 760 ezren részesülnek rokkantsági nyugellátásban Magyarországon, közülük 337 ezren még nem érték el a nyugdíjkorhatárt.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!