Útlezárások és erős zajhatások lehetnek

Útlezárásokra és erős zajhatásokra számíthatnak a fővárosban tartózkodók a tisztavatás főpróbája, illetve az augusztus 20-i ünnepség ideje alatt – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) szerdán.

MNO
2011. 08. 17. 12:44
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A közlemény szerint a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem tisztavatási ünnepségének főpróbáját péntek délelőtt, a Hősök terén tartják. A főpróba, valamint a szombati ünnepség ideje alatt a Hősök terén és környékén útlezárásokra, illetve a tömegközlekedési járművek elterelésére kell számítani. A tér felett a honvédség repülőgépei és helikopterei kötelékrepülést hajtanak végre, amely erős hang- és zajhatásokkal jár majd – közölte a HM.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.