Október 3-án hallgatják ki Gyurcsányt az ügyészségen

Október 3-án hallgatja ki az ügyészség Gyurcsány Ferencet. • Nem példa nélküli a volt kormányfő elleni ügyészségi eljárás• Bármikor jöhet az ügyészségi idézés

MNO
2011. 09. 22. 14:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A korábbi miniszterelnök csütörtökön azt közölte az MTI-vel: október 3-án, délután vesz részt az ügyészségi meghallgatáson. A szocialista politikus kihallgatását hivatali visszaélés gyanúja miatt kezdeményezte az ügyészség a sukorói kaszinóberuházással összefüggésben.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.