„Csináld jól és tedd jobbá” – támogatta Handó Tündét és Darák Pétert a bizottság

18 igen szavazattal és 3 szocialista nem ellenében támogatta az Országgyűlés alkotmányügyi bizottsága Handó Tündét az Országos Bírósági Hivatal elnöki posztjára. A kormánypárti többség támogatta Darák Péter legfelsőbb bírósági bíró kinevezését is a Legfelsőbb Bíróság (LB) helyébe lépő Kúria élére.

PR
2011. 12. 12. 9:44
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.