Több járat ezüst- és aranyvasárnapon

Több járatot indít a BKV az ezüst- és aranyvasárnapi hétvégeken.

WA
2011. 12. 09. 5:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A közlekedési társaság tájékoztatása szerint december 10-11-én, majd 17-18-án a fővárosi bevásárlóközpontok környékén megnövekedhet az utasforgalom, ezért sűrűbben közlekedtetik a 4-es, a 6-os, a 18-as, a 47-es, a 49-es, valamint az 50-es villamosokat, a 80-as trolibuszt, az 58-as és a 85-ös autóbuszokat. Ezeknek a járatoknak a menetrendjei megtalálhatók a BKV Zrt. honlapján.

Ebben az időszakban a szokásos kettő helyett három kocsival közlekedik majd a 14-es villamos, a szóló helyett pedig csuklós buszok szállítják az utasokat a 31-es, a 36-os, a 45-ös, a 66-os, a 68-as, a 97E, a 104-es, a 104A, a 123-as, a 123A, a 134-es, a 136E, a 161-es, a 169E és a 204-es vonalakon.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.