A két határállomáson kialakított és táblákkal jelölt „Eb-sávokon” a vámosok és a rendőrök gyorsított ellenőrzés keretében engedik át a futballmeccsek ukrán helyszíneire utazó szurkolókat – mondta az ezredes.
A főkapitány tájékoztatása szerint a forgalom gyorsítása, illetve a megfelelő határátkelőhely kiválasztása érdekében – szükség szerint – a magyar autópályákon a változtatható feliratú táblákon jelzik előre az utazóknak, hogy a forgalom függvényében melyik magyar–ukrán határállomást érdemes választaniuk az átlépésre, illetve a táblákon tájékoztatást adnak az esetleges várakozási időről is.
Babis megüzente Brüsszelnek: Csehország nem fogja finanszírozni Ukrajna háborúját + videó















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!