Fodor Gábor is alapít egy liberális pártot

Liberális párt alapítását jelenti be a közeljövőben Fodor Gábor volt SZDSZ-elnök – tudta meg a Hvg.hu.

2013. 01. 16. 15:07
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Önálló liberális párt élén szándékozik visszatérni a politikába Fodor Gábor – tudta meg a Hvg.hu. A párt alapítása hivatalosan kora tavaszra várható, de a szándékot akár szerda este bejelentheti a volt SZDSZ-elnök a Belvárosi Liberális Klub rendezvényén.

Ismert: az ugyancsak korábbi SZDSZ-elnök, Kuncze Gábor a Szabadelvű Polgári Egyesület elnökeként vesz részt az úgynevezett demokratikus ellenzéki egyeztetéseken. Jelen szokott lenni Ungár Klára, ő a szabad demokratáktól való kilépése után a Szabad Emberek Magyarországa elnevezésű formációt alapította meg. Az egykori liberális elnök, Kóka János barátnője, Szandrocha Kamilla Bajnaiéknak ad tanácsot, Kóka korábbi kabinetfőnöke, Kákossy Csaba pedig az MSZP-t segíti.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.