Egymásnak feszül három jelölt a regölyi választáson

Időközi polgármester-választást tartanak vasárnap a Tolna megyei Regölyben a korábbi polgármester lemondása miatt.

BuL
2013. 04. 02. 15:29
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kovács-Szabó Hajnalka, a regölyi közös önkormányzati hivatal aljegyzője az MTI-nek elmondta: a választáson három jelölt, Jókai Jánosné (független), Kövér István (Fidesz–KDNP), a község jelenlegi alpolgármestere és Makovics Erika Anna (független) indul.

Az 1187 fős településen 964 a választásra jogosultak száma.

A községben azért rendezik az időközi választást, mert 2012. december 31-ével összeférhetetlenség miatt lemondott tisztségéről Porga Ferenc fideszes polgármester: a volt faluvezető január 1-jétől a tamási járási hivatal vezetője.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.