Bezáratták a miskolci strandot

A tisztiorvosi szolgálat bezáratta csütörtök délután különböző okok miatt Miskolcon a selyemréti strandfürdőt.

KG
2013. 06. 20. 21:43
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A közlemény szerint az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat (ÁNTSZ) csütörtökön vendégek bejelentésére tartott ellenőrzést a strandfürdőben. Ezután úgy döntöttek, hogy a fürdő átépítésével járó por, zaj, valamint a pihenést zavaró körülmények miatt nem engedélyezi a strand további működését, és utasítást adott a bezárásra az építkezés befejezéséig. A polgármesteri hivatal közleménye szerint a munka július elsejéig tart.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.