„1100 éves vita végére került pont”

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Nem juthatnak spekulánsok magyar termőföldhöz, mert az a helyben lakó gazdálkodókat illeti – közölte a VM.

VZ
2013. 12. 16. 13:25
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Földet a gazdáknak program keretében egy-egy gazda átlagosan 25 hektár szántó és mintegy 60 hektáros legelőterülethez jutott hozzá. A megkötött szerződések száma meghaladta a 3000-et és közeledik a 4000-hez. Ez azért fontos – mondta az államtitkár –, mert 2010 előtt a 600 ezer hektáros állami földvagyont mindössze 600 szerződés fedte le. A mostani programban pedig több mint 6000 szerződést kötnek majd meg a tervek szerint.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.