Az ökumenikusok ruhát gyűjtenek a rászorulóknak

Elindította ruhagyűjtő akcióját az Ökumenikus Segélyszervezet, a felajánlásokból rászoruló családok, gyerekek részesülnek.

KG
2014. 04. 27. 13:05
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A biatorbágyi Premier Outlet az Ökumenikus Segélyszervezettel összefogva két hétig várja a jó minőségű használt, tiszta ruhákat a krízishelyzetben lévő gyermekek, családok részére. A program nyitónapján, szombaton az első darabot Dobó Kata színésznő ajánlotta fel – közölte a segélyszervezet az MTI-vel.

Az Ökumenikus Segélyszervezeten keresztül olyan rászorulók részesülnek majd a felajánlásokból, akik nem engedhetik meg maguknak azt, hogy megfelelő ruhában, cipőben nézhessenek szembe a mindennapok kihívásaival. A segélyszervezet átmeneti otthonaiba sokszor olyan váratlan krízishelyzet miatt kerülnek a családok, hogy mindenüket hátrahagyva kell menekülniük, így a menedék mellett ruhára is azonnal szükségük van.

Az adománygyűjtő pontban (45-ös üzlet a szökőkút mellett) szombattól május 11-ig várják a használt, jó állapotban lévő ruhadarabokat. Az outlet központ kedvezményes vásárlásra jogosító, május 9-én, 10-én és 11-én beváltható kuponokkal várja a segítőket.

Az Adok-kapok napok jótékonysági programban 2013-ban mintegy 18 ezer adományt kapott a szervezet, így az év legnagyobb ruhagyűjtő akciójává vált.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.