Romagyilkosságok: tovább nyomoz az ügyészség

Augusztusig nyomoznak a katonai szálon a romagyilkosságok kapcsán.

PR
2014. 06. 10. 6:06
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az ügynek négy meg nem nevezett gyanúsítottja van, mindegyiküket hivatalos személy által elkövetett közokirat-hamisítással gyanúsítja az ügyészség. Mivel minősített ügyről van szó, az ügyészség további részleteket nem árult el.

Feltételezések szerint a Katonai Biztonsági Hivatal (KBH) felelőssége állhat az ügy középpontjában, a romagyilkosságok büntetőeljárása során ugyanis kiderült, hogy az ügy negyedrendű vádlottját, Cs. Istvánt a KBH korábban beszervezte – olvasható a lapban.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.