A franciaországi Lille-ben megrendezett döntőn Parragh arról beszélt, hogy már 2015 szeptemberétől elindulhatna a duális képzés; az államtitkár itt kiemelte: a felsőoktatás duális irányba mozdítása összecseng a kormány újraiparosítási politikájával és azzal a céllal, hogy Magyarország legyen Európa termelési központja, és minél több magas hozzáadott értékű terméket gyártsanak itt.
Varga Mihály: Mostantól felgyorsulnak az események
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetMásfélszer annyi tanuló és két és félszer annyi cég vesz majd részt a gyakorlatorientált képzésben.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!