Vida konyhanyelven elboldogul angolul?

A Figyelőnek több forrás is arról nyilatkozott, hogy a NAV elnöke bizonyos szinten bírja a nyelvet. Ahogy André Goodfriend is a magyart.

MNO
2014. 11. 13. 11:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Újabb részleteket közölt André Goodfriend amerikai ügyvivő és Vida Ildikó NAV-elnök hétfői találkozójáról a Figyelő. A NAV-elnökhöz közel álló források nem tudnak arról, hogy Vidának lenne angol nyelvvizsgája, de állítják, konyhanyelven elboldogul angolul. A lap úgy tudja, Vida Ildikó az utcai találkozót követően még egy órát tárgyalt a megbízott ügyvivővel. Goodfriend a látogatás során megmutatta neki azt a helyiséget is, ahol Mindszenty József bíboros raboskodott az 1956-os forradalmat követően.

A Szineshir.com néhány napja arról írt, hogy André Goodfriend több mint két éven át tanult magyarul, így minden bizonnyal el tudott volna beszélgetni magyar nyelven is Vida Ildikóval. A Hír TV – Vida–Goodfriend találkozásáról készített – vágatlan videójában egyébként az ügyvivő megszólal magyarul, és Vida Ildikó és ügyvédje több szóbeli reakcióját is értette, válaszolt rájuk angolul.

Mint ismert, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal elnöke, Vida Ildikó azért szeretett volna találkozni André Goodfriend ideiglenes amerikai ügyvivővel, hogy beletekintsen az amerikai nagykövetségen található, állítólagos korrupciós ügyekkel kapcsolatos bizonyítékokba.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.