A diákok mintegy kétharmada, több mint nyolcszázezer tanuló kapja ősztől ingyenesen a tankönyvet.
A kedvezményben nem részesülőknek a tankönyvek teljes árát kell kiegyenlíteniük, de ebben is van változás az elmúlt évekhez képest: a fizetős diákok esetében nem küld a Kello előzetes díjbekérőt. A szülőknek csak a tankönyvek és az azzal egy időben történő számla és a csekk átvétele után kell fizetniük, legkésőbb 2015. szeptember 15-ig.

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!