Sándor Mária az eredményekről szólva elmondta: sikerült elérniük, hogy kifizessék a ledolgozott órákat, 5-6 hónap helyett 3 hónapra szűkült ugyanis a pótlékkifizetés kerete.
Mint ismert, 2011 óta várnak arra az egészségügyi dolgozók, hogy a délutáni és éjszakai műszakpótlékjukat hozzáemelik az alapbérhez. Sándor Mária hangsúlyozza: ez azonban nem béremelés, csupán a kormány adósságrendezése. Szerinte ahhoz, hogy ne menjenek el a nővérek Magyarországról, látványos béremelésre lenne szükség.
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!